Polerowanie profili

Polerowanie profili ze stali nierdzewnej (stal INOX)

Profile okrągłe | Profile kwadratowe | Profile prostokątne

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji produktów ze stali nierdzewnej (stali Inox) mieliśmy możliwość stworzyć własny proces technologiczny oparty o materiały ścierne stworzone według własnych wytycznych. Ponadto sam proces kontrolowany jest przez fachowców, pracujących na odpowiednio przystosowanych przez specjalistów maszynach.Urządzenia


Wszystkie urządzenia mają budowę modułową, co pozwala modyfikować i usprawniać ich działanie na bieżąco. Są one wyposażone do 6 głowic oscylacyjnych polerujących (poler za pomocą specjalnej pasty oraz na sucho) oraz głowice szlifujące przy pomocy taśmy ściernej.Co oferujemy?


Efektem wysokiej wydajności urządzeń oraz dużego zakresu średnic szlifowanych i polerowanych profili jest dostępność szerokiego wachlarza produktów oraz skrócenie czasu oczekiwania na materiały standardowe wykonywane na życzenie klienta.


Rozmiary obrabianych rur kwadratowych i prostokątnych:
Minimalna (szerokość x wysokość): 10 mm x 10 mm
Maksymalna (szerokość x wysokość): 200 mm x 200 mm


Jak złożyć zapytanie?


Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z informacją:
Jaki profil (przekrój poprzeczny – okrągły/prostokątny/kwadratowy)
Wymiary profilu (przekroju poprzecznego – np. 40x40x2 to oznacza 40mm szeroki, 40 mm wysoki, 2 mm grubość ścianki profila)?
Jaka długość profilu?
Jaki interesuje nas efekt finalny? Poler? Satyna?


KONTAKT

Termin realizacji


Termin realizacji zamówienia jest zależny od wielkości zamówionego towaru jak również od efektu, który chcemy uzyskać. Wszelkie niestandardowe realizacje wymagają większych nakładów pracy co przekłada się na wydłużony okres oczekiwania.


Ponadto czas realizacji zależny jest od stanu samych profili, które zostaną do nas dostarczone. W przypadku gdy będzie wymagany proces wstępny (tzw. Obróbka zgrubna) automatycznie termin takiej realizacji się wydłuży.

Wszystkie informacje otrzymają Państwo po złożeniu zapytania ofertowego.


+48 535 707 899

info@chromsystem.pl