O firmie

CHROMSYSTEM

Jest firmą handlowo – usługową zajmującą się tworzeniem konstrukcji balkonowych, schodów, balustrad, poręczy, uchwytów oraz innych elementów ze stali nierdzewnej. Ponadto specjalizujemy się w powierzchniowej obróbce mosiądzu, miedzi i brązu.

Zapewniamy kontrahentom kompleksową i profesjonalną obsługę, służąc pomocą przy wyborze indywidualnych rozwiązań. Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy stworzyć własne projekty oraz wizualizacje. Współpracujemy z klientem na każdym etapie – przed rozpoczęciem, w trakcie realizacji jak i po wykonaniu zlecenia.


Dzięki wynalezionej przez nas technologii, zaprojektowaniu oraz stworzeniu maszyn do niej dedykowanych, polerujemy profile o przekroju prostokątnym i okrągłym do efektu „Wysokiego lustra” („Hochspiegel polierte Edelstahl”; „High mirror polished stainless steel”)


Poprzez świadczenie wysokiej jakości usług oraz wykorzystaniu certyfikowanych materiałów zostaliśmy docenieni również za granicą. Wykonujemy zlecenia zarówno na terenie Polski jak i Niemiec, Austrii, Szwajcarii , Belgii, Holandii, Norwegii oraz Ukrainy.

Krótka historia

Firma Chromsystem rozpoczęła swoją przygodę z polerowaniem stali nierdzewnej już w pierwszej dekadzie XXI wieku. Poprzez ciągłe dążenie do doskonałości Pan Grzegorz Bassara opracował technologię polerską, która wymagała wielu zmian zarówno w konstrukcjach powszechnie stosowanych maszyn jak również w doborze odpowiednich materiałów ściernych. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi firmami zajmującymi się modernizacją maszyn udało się stworzyć 6 głowicową maszynę oscylacyjną do polerowania, a przy udziale firm z sektora chemicznego – stworzyć własne produkty do obróbki stali nierdzewnej.


Dzisiaj wykorzystujemy i ciągle udoskonalamy wypracowane procesy i stosujemy 19 różnych technik, zależnych od efektu finalnego produktu. Zastosowanie maszyn modułowych pozwala nam na wprowadzanie zmian i modernizacji do własnej produkcji.


W naszej ofercie znajdują się:
Części do jachtów, motorów i wszystkich innych produktów z branż (gdzie jakość materiałów oraz wykończenia elementów ze stali nierdzewnej jest najważniejsza)
Konstrukcje schodów
Konstrukcje balkonowe wraz z orynnowaniem
Balustrady (z dowolnym wypełnieniem oraz wykończeniem – z drewna, szkła, blachy oraz innych materiałów)
Jacuzzi na wymiar (z płaszczem grzewczym)
Bramy wjazdowe
Grzejniki (powszechne oraz wykonane według niestandardowych projektów)
Grille dedykowane do restauracji wykonane ze stali nierdzewnej
Profile polerowane i satynowane (przekroje kwadratowe, prostokątne i okrągłe)
Zadaszenia
Rozety
Uchwyty mocujące

parallax background

Dziękujemy za zaufanie!

To właśnie dzięki Tobie ciągle możemy się rozwijać i podnosić poziom naszych usług. Każda uwaga, która do nas trafia jest niezwykle cenna!
Zachęcamy do odwiedzania naszych portali społecznościowych, gdzie dzielimy się swoimi realizacjami oraz prowadzimy otwartą dyskusję w celu poprawy jakości usług oraz pod kątem tworzenia nowych produktów, które spełnią Twoje oczekiwania.

+48 535 707 899

info@chromsystem.pl